У К А ЗПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про створення Української академіїзовнішньої торгівлі
З метою підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки
фахівців у сфері зовнішньоекономічної діяльності
п о с т а н о в л я ю:
п о с т а н о в л я ю:
1. Створити Українську академію зовнішньої торгівлі при
Міністерстві зовнішніх економічних зв'язків України (далі -
Академія) на базі Українського інституту бізнесу та
Українського державного науково-дослідного інституту маркетингу та
зовнішньоекономічної інформації Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків України, що ліквідуються. Академія є правонаступником майнових прав і зобов'язань цих
інститутів. 2. Установити, що основними завданнями Академії є підготовка
магістрів з питань зовнішньоекономічної діяльності з числа
фахівців, які мають вищу освіту та досвід роботи в цій галузі, а
також підвищення кваліфікації працівників міністерств, інших
органів державної виконавчої влади, до повноважень яких належать
питання зовнішньоекономічної діяльності, місцевих органів влади і
самоврядування, системи Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків України, в тому числі регіональних управлінь
зовнішньоекономічних зв'язків, торговельно-економічних місій та
працівників підприємств, установ, організацій. 3. Міністерству зовнішніх економічних зв'язків України у
двотижневий строк: здійснити організаційні заходи щодо створення Академії; визначити порядок формування контингенту слухачів Академії. 4. Кабінету Міністрів України вирішити до 15 червня 1995 року
питання матеріально-технічного, фінансового та інших видів
забезпечення Академії.
Президент України Л.КУЧМА
м.Київ, 30 травня 1995 рокуN 403/95
Джерело:Офіційний портал ВРУ
