КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В Авід 4 червня 1999 р. N 975
Київ
Про проведення розрахунків за спожитуелектричну та теплову енергію
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМN 582 ( 582-2000-п ) від 29.03.2000 )
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Міністерству енергетики, Міністерству фінансів, іншим
центральним та місцевим органам виконавчої влади, обласним,
Київській і Севастопольській міським енергопостачальним компаніям
усіх форм власності, іншим суб'єктам підприємницької діяльності
забезпечити централізовані розрахунки, проведення яких передбачено
рішеннями Кабінету Міністрів України за 1996 - 1999 роки, а також
протоколом спільної наради Укрзалізниці і Міністерства енергетики
від 20 червня 1997 р. та угодою між Пенсійним фондом,
Міністерством енергетики, Міністерством праці та соціальної
політики від 24 вересня 1998 р. про порядок погашення
заборгованості з обов'язкових платежів до Пенсійного фонду.
Централізовані розрахунки провести:
шляхом списання відповідних сум дебіторської та кредиторської
заборгованості учасників розрахунків за повідомленнями
Міністерства енергетики;
згідно з протоколами проведення розрахунків;
простими казначейськими векселями за вексельними сумами.
( Абзац п'ятий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою
КМ N 582 ( 582-2000-п ) від 29.03.2000 )
Міністерству енергетики поінформувати до 31 грудня 1999 р.
Кабінет Міністрів України про підсумки проведення зазначених
розрахунків.
2. Доповнити пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від
19 квітня 1999 р. N 622 ( 622-99-п ) "Про впорядкування
розрахунків на оптовому ринку електричної енергії" (Офіційний
вісник України, 1999 р., N 16, ст. 644) абзацом такого змісту:
"Обмеження, передбачені абзацом першим цього пункту, не
поширюються на розрахунки із застосуванням векселів, які
емітовані до набрання чинності цією постановою і внесені до
реєстру інвентаризації, затвердженого Міністерством енергетики 30
квітня 1999 року".
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 37
Джерело:Офіційний портал ВРУ
