На головну Тест 1 день

Моніторинг

Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Додати справу Перейти в розділ
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Перейти в розділ

Ви не авторизовані

Увійдіть в систему, або зареєструйтеся для отримання тестового доступу, щоб скористуватися усіма можливостями системи

Тест 1 день
Розділи системи

133 162 665

Судові рішення

28 851

Прецеденти ВС

4 829

Прецеденти ЄСПЛ

544 503

Нормативні акти

31 374 993

Судові засідання

54 138 290

Стан справ

beta
Тарифи системи
Унікальні можливості

Моніторинг

Відслідковуйте нові рішення та засідання по справі

Календар засідань

Слідкуйте за перебігом подій та синхронізуйте зі своїм календарем

Обране

Створюйте папки, зберігайте документи чи окремі цитати

Добірки прецедентів

Правові позиції, на які варто звернути увагу

Зв'яжіться з нами
Про нас
Комерційний відділ
067-739-51-14 [email protected]
Підтримка користувачів
067-545-26-26 [email protected]
Загальні контакти
044-300-20-36 [email protected]
Соціальні мережі
Facebook Telegram Instagram
Наказ № 2213 від 06.12.2022 Про затвердження Положення про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту та Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України
  • 09/04/2025
    Чинна
  • 03/01/2023
    Попередня
  • 06/12/2022
    Попередня
Нормативні акти Наказ Наказ № 2213 від 06.12.2022 Про затвердження Положення про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту та Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України

Наказ № 2213 від 06.12.2022 Про затвердження Положення про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту та Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України

Джерело: Офіційний портал ВРУ
Тип: Наказ
Номер: 2213
Дата: 06.12.2022
Видавник: Міністерство охорони здоров'я України
Редакція: 03.01.2023
Попередня
Пов'язані рішення
logo

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.12.2022  № 2213


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 грудня 2022 р.
за № 1601/38937

Про затвердження Положення про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту та Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я
№ 2293 від 20.12.2022}

Відповідно до статті 9 Кодексу цивільного захисту України, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» та пункту 7 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), з метою врегулювання питань здійснення заходів цивільного захисту у мирний час та в особливий період, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Положення про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту;

{Підпункт 1 пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

2) Зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України.

2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Олексію Даниленку) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

В. Ляшко

ПОГОДЖЕНО:


Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій


Уповноважений Верховної Ради України
з прав людини







С. Крук




Д. Лубінець


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров’я України
06 грудня 2022 року № 2213


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 грудня 2022 р.
за № 1601/38937

{Гриф затвердження із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

Положення
про функціональну підсистему забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту

{Заголовок із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

1. Це Положення визначає основи створення функціональної підсистеми забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення єдиної державної системи цивільного захисту (далі - функціональна підсистема), її склад, завдання та рівні.

{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

2. У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:

функціональна підсистема - складова частина єдиної державної системи цивільного захисту, до якої входять органи управління функціональної підсистеми та підпорядковані їм сили цивільного захисту, суб’єкти господарювання у сфері охорони здоров’я незалежно від форми власності, підприємства, установи та організації, що належать до сфери управління МОЗ, які виконують завдання цивільного захисту;

{Абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

об’єкти функціональної підсистеми - майно, території і об’єкти територіальних органів, підприємств, установ та організацій що належать до сфери управління МОЗ, державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі - ЦГЗ), центри контролю та профілактики хвороб (обласні, міст Києва та Севастополя) (далі - ЦКПХ), структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, суб’єкти господарювання у сфері охорони здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення, які виконують завдання цивільного захисту;

Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Кодексі цивільного захисту України, Законах України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про екстрену медичну допомогу», Положенні про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, Типовому положенні про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, Типовому положенні про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101.

{Абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

3. Метою створення функціональної підсистеми є захист населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, зменшення матеріальних втрат у разі їх виникнення на об’єктах функціональної підсистеми, забезпечення готовності відповідних сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

4. Завданнями функціональної підсистеми є:

1) здійснення заходів цивільного захисту на об’єктах функціональної підсистеми та у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

2) забезпечення готовності підпорядкованих сил і засобів до дій, спрямованих на запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації, здійснення заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій або небезпечних подій, що становлять загрозу санітарному та епідемічному благополуччю населення;

3) організація та проведення оцінки ризиків, моніторинг і прогнозування виникнення надзвичайних ситуацій та їх розвитку на об’єктах функціональної підсистеми, визначення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

4) своєчасне і достовірне інформування заінтересованих органів виконавчої влади про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, а також на об’єктах функціональної підсистеми;

{Підпункт 4 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

5) проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах функціональної підсистеми, вжиття відповідних заходів реагування у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

6) забезпечення планування заходів цивільного захисту;

7) організація та проведення навчань (тренувань) з підготовки органів управління функціональної підсистеми та підпорядкованих їм сил цивільного захисту;

8) розроблення та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування в особливий період об’єктів функціональної підсистеми;

9) підготовка навчальних матеріалів, рекомендацій та навчання населення щодо поведінки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення. Навчання населення щодо поведінки та дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на об’єктах функціональної підсистеми;

10) здійснення заходів щодо організації укриття працівників об’єктів функціональної підсистеми у захисних спорудах цивільного захисту;

11) створення, раціональне збереження і використання резерву матеріальних ресурсів, необхідних для запобігання, реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій незалежно від характеру походження, що становлять загрозу санітарному та епідемічному благополуччю населення;

{Підпункт 11 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

12) розроблення та забезпечення виконання галузевих програм і планів з питань цивільного захисту;

13) інші завдання, визначені законодавством у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

5. Безпосереднє керівництво функціональною підсистемою здійснює Міністр охорони здоров’я України.

6. До складу функціональної підсистеми входять МОЗ, ЦГЗ, ЦКПХ, структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, суб’єкти господарювання у сфері охорони здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення, які виконують завдання цивільного захисту.

{Пункт 6 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

7. Управління функціональною підсистемою здійснюють:

на державному рівні - МОЗ, структурний підрозділ з питань цивільного захисту;

на регіональному рівні - ЦКПХ, структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій;

{Абзац третій пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

на об’єктовому рівні - керівники підприємств, установ та організацій сфери забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, а також підрозділи (посадові особи) з питань цивільного захисту, які утворюються (призначаються) такими підприємствами, установами та організаціями відповідно до законодавства.

{Абзац четвертий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

Для координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, на регіональному, місцевому та об’єктовому рівні у разі потреби утворюються спеціальні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, до якої залучаються представники інших заінтересованих суб’єктів забезпечення цивільного захисту, з метою координації дій.

8. Для забезпечення управління, координації дій органів управління та підпорядкованих їм сил цивільного захисту, здійснення цілодобового чергування і забезпечення збору, оброблення, узагальнення та аналізу інформації про обстановку в районах виникнення надзвичайних ситуацій функціонують:

на державному рівні - чергова (диспетчерська) служба ЦГЗ та структурний підрозділ з готовності та реагування на надзвичайні ситуації ЦГЗ;

на регіональному рівні - чергова (диспетчерська) служба, структурні підрозділи з питань реагування на надзвичайні ситуації ЦКПХ;

на об’єктовому рівні - чергові (диспетчерські) служби суб’єктів господарювання у сфері охорони здоров’я (у разі їх утворення).

Для забезпечення сталого управління у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та реалізації функцій, передбачених на особливий період, МОЗ використовується державна система пунктів управління.

9. Для управління функціональною підсистемою використовуються електронні комунікаційні мережі загального користування і спеціального призначення, а також державна система урядового зв’язку.

10. До сил цивільного захисту функціональної підсистеми належать:

об’єктові аварійно-рятувальні служби (у разі їх утворення);

об’єктові формування цивільного захисту;

ЦГЗ, ЦКПХ, у тому числі утворені на їх базі: групи радіаційного спостереження і дозиметричного контролю, групи хімічного спостереження і контролю, групи епідеміологічного спостереження і контролю, дезінфекційні бригади, мобільні лабораторії;

суб’єкти господарювання в сфері охорони здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення визначені планами реагування на надзвичайні ситуації;

інші формування цивільного захисту, визначені планами реагування на надзвичайні ситуації;

об’єктові спеціалізовані служби цивільного захисту (у разі їх утворення);

добровільні формування цивільного захисту (у разі їх утворення).

Структура, алгоритми та порядки роботи відповідних сил цивільного захисту є частиною плану реагування на надзвичайні ситуації відповідного рівня.

11. Залучення сил цивільного захисту функціональної підсистеми до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється згідно з планами реагування на надзвичайні ситуації, планами взаємодії органів управління та сил цивільного захисту в разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також планами локалізації і ліквідації наслідків аварій.

Органи управління функціональної підсистеми, у разі наявності ознак загрози життю та/або здоров’ю населення, забезпечують взаємодію із функціональною підсистемою медичного захисту населення.

{Абзац другий пункту 11 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

12. Залежно від масштабів і особливостей надзвичайної ситуації, що прогнозується або виникла, для функціональної підсистеми встановлюється один із таких режимів функціонування:

повсякденного функціонування;

підвищеної готовності;

надзвичайної ситуації;

надзвичайного стану.

Режими функціонування функціональної підсистеми встановлюються відповідно до статей 11-15 Кодексу цивільного захисту України, заходи з їх реалізації визначаються відповідно до Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11.

{Абзац шостий пункту 12 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

13. Напрямками діяльності функціональної підсистеми є:

1) у режимі повсякденного функціонування:

забезпечення здійснення епідеміологічного (спостереження) за інфекційними хворобами, розробка заходів щодо їх попередження, прогнозування епідемічної ситуації, проведення лабораторних досліджень факторів середовища життєдіяльності людини, а також моніторинг небезпечних подій, що можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на територіях відповідно до функціонального призначення функціональної підсистеми;

забезпечення планування заходів цивільного захисту на об’єктах функціональної підсистеми;

розроблення і виконання цільових та науково-технічних програм щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на об’єктах функціональної підсистеми і зменшення можливих втрат;

здійснення планових заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, а також заходів щодо підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми;

забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми, до дій відповідно до затверджених планів у сфері цивільного захисту;

організація підготовки фахівців цивільного захисту на об’єктах, підготовка керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту функціональної підсистеми, навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

створення сил цивільного захисту функціональної підсистеми та їх підготовка до дій за призначенням;

створення і поновлення матеріальних резервів для запобігання виникненню, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах функціональної підсистеми;

оцінка ризиків впливу надзвичайних ситуацій на здоров’я населення;

підтримання у готовності систем оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми;

підтримання готовності до негайного використання людських та матеріально-технічних ресурсів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

2) у режимі підвищеної готовності:

здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми, а також інформування населення, інших заінтересованих органів управління та сил цивільного захисту, про загрозу виникнення надзвичайної ситуації та дії в можливій зоні надзвичайної ситуації;

формування оперативних груп із представників сил цивільного захисту функціональної підсистеми для виявлення причин погіршення обстановки та підготовки пропозицій щодо її нормалізації;

організація посиленого епідеміологічного (спостереження) за інфекційними хворобами та масовими неінфекційними хворобами, прогнозування епідемічної ситуації, проведення додаткових лабораторних досліджень факторів середовища життєдіяльності людини;

забезпечення цілодобового чергування (за потреби) членів оперативних груп;

уточнення (у разі потреби) планів реагування на надзвичайні ситуації;

здійснення заходів щодо захисту населення і територій від можливих надзвичайних ситуацій на об’єктах функціональної підсистеми;

приведення у готовність наявних сил та засобів цивільного захисту функціональної підсистеми, залучення додаткових сил та засобів за необхідності;

посилення спостереження та оцінки ситуації у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

забезпечення зв’язку органів управління з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, силами цивільного захисту функціональної підсистеми;

3) у режимі надзвичайної ситуації:

здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми про виникнення надзвичайної ситуації та інформування про дії в умовах такої ситуації;

уведення в дію планів реагування на надзвичайні ситуації;

здійснення постійного прогнозування зони можливого поширення надзвичайної ситуації та масштабів можливих наслідків;

організація робіт з локалізації і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

організація і здійснення у межах компетенції радіаційного, хімічного, біологічного та медичного захисту населення і територій від наслідків надзвичайної ситуації;

здійснення заходів з метою недопущення негативного впливу на здоров’я населення шкідливих факторів середовища життєдіяльності людини та наслідків надзвичайних ситуацій, а також умов для виникнення та поширення інфекційних хвороб, неінфекційних захворювань, отруєнь та/або уражень;

проведення моніторингу стану середовища життєдіяльності людини, санітарно-гігієнічної та епідемічної ситуації під час виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків;

здійснення безперервного контролю за розвитком надзвичайної ситуації у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

здійснення інформування органів управління цивільного захисту про розвиток надзвичайної ситуації та заходи, що здійснюються для мінімізації впливу надзвичайної ситуації.

4) у режимі надзвичайного стану - виконання завдань, передбачених цим положенням для режиму надзвичайної ситуації та відповідно до вимог Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану».

{Підпункт 4 пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

14. В особливий період функціональна підсистема функціонує відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та з урахуванням особливостей, що визначаються згідно із Законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», іншими нормативно-правовими актами.

{Пункт 14 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 2293 від 20.12.2022}

15. Переведення функціональної підсистеми в режим функціонування в умовах особливого періоду здійснюється відповідно до актів Президента України, Кабінету Міністрів України, плану цивільного захисту МОЗ на особливий період та планів цивільного захисту на особливий період об’єктів цивільного захисту функціональної підсистеми.

16. До робіт із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків можуть залучатися на добровільних або договірних засадах громадські об’єднання за наявності в учасників, які залучаються до таких робіт, відповідного рівня підготовки в порядку, визначеному керівництвом такого об’єднання або керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

17. Сили цивільного захисту функціональної підсистеми, крім добровільних формувань цивільного захисту, укомплектовуються персоналом (кадрами) та забезпечуються засобами цивільного захисту з урахуванням необхідності проведення робіт в автономному режимі протягом не менш як трьох діб.

18. Функціональна підсистема провадить свою діяльність відповідно до планів основних заходів цивільного захисту функціональної підсистеми на рік. Ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється згідно з планами реагування на надзвичайні ситуації відповідного рівня.

19. Заходи щодо проведення цільової мобілізації для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру державного рівня та їх наслідків передбачаються у відповідних мобілізаційних планах МОЗ та органів управління функціональної підсистеми регіонального рівня.

Генеральний директор
Директорату
громадського здоров’я
та профілактики
захворюваності









О. Даниленко

Джерело:Офіційний портал ВРУ
Комерційний відділ
067-739-51-14 [email protected]
Підтримка користувачів
067-545-26-26 [email protected]
Загальні контакти
044-300-20-36 [email protected]
Соціальні мережі
Facebook Telegram Instagram
Нормативні акти
Закони Кодекси Конституція Листи Накази Положення Порядки Постанови Рішення Розпорядження Роз’яснення Укази
Судова практика
Адміністративний процес Аліменти Архітектура Банкрутство Будівництво Визнання батьківства Визнання правочину недійсним Визначення місця проживання дитини Витрати Відчуження земельної ділянки Власність Головна сторінка Господарський процес Довіреність Договір Дозволи на будівництво Докази-доказування Забезпечення Законодавство Запобіжні заходи Заробітна плата Затримання особи Захист ЗЕД Землекористування Злочини Зобов'язання Інтелектуальна власність Кримінальна відповідальність Кримінальний процес Ліцензування Майно Матеріальна відповідальність Моніторинг Набуття та визнання Обвинувачення Опіка та піклування Оренда землі Оскарження Пенсія. Соціальні виплати Повідомлення про підозру Позов Покарання Поновлення на роботі Права Правочин Представництво Презумпція невинуватості Прецеденти ВС Провадження Продаж земель Процесуальні строки Рішення Самочинне будівництво Санкції Сервітут Склад суду Слідчі розшукові дії Соціальні права. Пільги Спадкування Спеціальна конфіскація Спори Стандартизація Суд Судова практика Судові засідання Судочинство Угода Усиновлення Усунення перешкод Ухвала Цивільна дієздатність Цивільний процес Цінні папери Шкода та збитки
MasterCard Visa
Публічна оферта ФОП Мирида В. А. Публічна оферта ФОП Берназюк О.О. Публічна оферта ТОВ ІПС Конфіденційність Статті
Ⓒ ZAKONONLINE, 2026
Ця функція стане доступною в повній версії продукту

Безкоштовний доступ на 1 день

Тестувати

Повний доступ до системи

Придбати

В мене вже є акаунт

Контакти технічної підтримки: 067-545-26-26

[email protected]

Ця функція стане доступною в повній версії продукту

Безкоштовний доступ на 1 день

Тестувати

Повний доступ до системи

Придбати

В мене вже є акаунт

Контакти технічної підтримки: 067-545-26-26

[email protected]

{CONTENT}

Спробуйте перезавантажити сторінку або перейдіть на головну.


Перезавантажити Перейти на головну