Справа № 3-2353/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
“22” вересня 2010 року м.Овруч
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Іщук Л.П., розглянувши матеріали, які надійшли з Овруцького РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина Вірменії, проживаючого в с.Бондарі Овруцького району Житомирської області, не працюючого, за ст.173-2 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя –
В С Т А Н О В И Л А:
“20” серпня 2010 року, близько 15 години 00 хвилин в с.Бондарі Овруцького району ОСОБА_1 вчинив насильство в сім’ї відносно свої співмешканки ОСОБА_3, тобто висловлювався в її адресу нецензурною лайкою , чим завдав психічної шкоди її здоров’ю.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, про причини неявки суд не повідомив, але про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, що підтверджується поштовим повідомленням.
Вина ОСОБА_1 в скоєні даного адміністративного правопорушення є доведеною, підтверджується матеріалами про адміністративне правопорушення.
При визначенні міри адміністративного стягнення, суд враховує особу правопорушника, обставини що пом’якшують та обтяжують його відповідальність, та вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення в межах санкції цієї статті, у виді адміністративного штрафу в розмірі 5-и неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Керуючись ст.ст.27,33,34,35,173-2 ч.2,221,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя –
ПО С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1, визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу, в сумі 85 (вісімдесяти п’яти) грн.
На постанову суду через Овруцький районний суд може бути подано апеляційну скаргу та протест прокурора до Апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня ухвалення вказаної постанови.
Суддя :