ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про заміну сторони у виконавчому листі її правонаступником
08 липня 2021 року СєвєродонецькСправа № 360/394/19
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Чернявська Т.І., розглянувши у письмовому провадженні заяву Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва про заміну боржника у виконавчому листі у справі № 360/394/19 за адміністративним позовом Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
25 червня 2021 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва про заміну боржника у виконавчому листі у справі № 360/394/19 за адміністративним позовом Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування податкового повідомлення-рішення з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код 44131658).
В обґрунтування заяви зазначено, що в Управлінні Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва знаходиться на виконанні виконавчий лист Луганського окружного адміністративного суду від 01 квітня 2021 року по справі № 360/394/19 про стягнення коштів з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.
Виконати рішення суду за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби неможливо.
Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України шляхом реорганізації (через поділ) Державної фіскальної служби.
Згідно з пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступниками прав та обов`язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.
Постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 утворено територіальні органи Державної податкової служби, в тому числі Офіс великих платників податків ДПС.
Зі змісту додатку 1 та додатку 2 до вказаної вище постанови вбачається, що створено Офіс великих платників податків ДПС, до якого шляхом реорганізації приєднується Офіс великих платників податків ДФС.
В подальшому постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» постановлено ліквідувати Офіс великих платників податків ДПС, який був правонаступником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.
Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» права та обов`язки територіальних органів Державної податкової служби, що ліквідуються, переходять до Державної податкової служби та її територіальним органам у межах, визначених положенням про ДПС та її територіальні органи.
Згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код ВП 44131658) зареєстровано 30 вересня 2020 року.
З посиланням на статтю 379 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України), заявник просить суд замінити боржника у виконавчому листі з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, яке є ланцюговим та кінцевим правонаступником відповідача у справі.
Заявник у судове засідання не прибув, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлений належним чином (т. 8 арк. спр. 203, 203 зв., 207, 211). В заяві від 16 червня 2021 року № 05-18/3292 про заміну боржника у виконавчому листі Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва просило розгляд заяви здійснювати за відсутності його представника (т. 8 арк. спр. 175-178).
Представники сторін та заінтересованої особи у судове засідання не прибули, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлені належним чином (т. 8 арк. спр. 204, 204 зв., 205, 205 зв., 206, 206 зв., 208, 209, 210, 212).
Згідно з частиною другою статті 379 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Відповідно до частини дев`ятої статті 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Оскільки сторони про час, дату та місце судового розгляду повідомлені належним чином, відсутня потреба заслухати свідка чи експерта, суд вважає за можливе розглянути заяву у письмовому провадженні на підставі наявних у справі доказів.
Розглянувши заяву про заміну сторони виконавчого провадження, дослідивши матеріали справи, суд встановив таке.
Рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 21 червня 2019 року у справі № 360/394/19, яке залишено без змін постановою Першого апеляційного адміністративного суду від 11 грудня 2019 року, адміністративний позов Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз до Офісу великих платників податків ДФС про скасування податкового повідомлення-рішення задоволено (т. 8 арк. спр. 73-87, 154-167):
- визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 30 жовтня 2018 року, яким Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації Луганськгаз збільшено суму грошового зобов`язання за платежем екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення на загальну суму 3614499 (три мільйона шістсот чотирнадцять тисяч чотириста дев`яносто дев`ять) гривень 43 копійки, з них: 2891599 (два мільйони вісімсот дев`яносто одна тисяча п`ятсот дев`яносто дев`ять) гривень 54 копійки за податковими зобов`язаннями та 722899 (сімсот двадцять дві тисячі вісімсот дев`яносто дев`ять) гривень 89 копійок за штрафними санкціями;
- стягнуто на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судові витирати по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок.
01 квітня 2021 року Акціонерному товариству Оператор газорозподільної системи Луганськгаз за рішенням від 21 червня 2019 року у справі № 360/394/19 видано виконавчий лист про стягнення на його користь за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок, який відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2011 року № 845 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 45), перебуває на виконанні в Управлінні Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва (т. 8 арк. спр. 173, 179).
Листом від 10 лютого 2021 року № 130/9/28-10-13-00-44 Офіс великих платників податків ДПС повідомив Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва на його лист від 22 січня 2021 року № 05-17/582 «Щодо виконань рішень суду правонаступником», що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 «Про деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» та наказу Державної податкової служби України від 08 жовтня 2020 року № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» Офіс великих платників податків ДПС знаходиться в стадії ліквідації. Правонаступниками майна, прав та обов`язків Офісу великих платників податків ДПС у відповідних сферах діяльності є: Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків. Відповідно до положень про міжрегіональні управління ДПС вони забезпечують реалізацію повноважень ДПС у взаємовідносинах з великими та іншими платниками, які перебувають на обліку у відповідному управлінні, і здійснюють їх податкове супроводження (т. 8 арк. спр. 180).
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 08 липня 2021 року Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» як платник податків та платник єдиного внеску перебуває на обліку в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків (т. 8 арк. спр. 226-228).
Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу.
Абзацом другим пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України установлено, що Державна податкова служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
Згідно з абзацом четвертим пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступниками майна, прав та обов`язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227, Державна податкова служба України (ДПС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
21 серпня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 682-р Питання Державної податкової служби, яким вирішено погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 227 Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України (Офіційний вісник України, 2019 р., № 26, ст. 900) функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Згідно з наказом Державної податкової служби України від 28 серпня 2019 року № 36 Про початок діяльності Державної податкової служби України розпочато виконання Державною податковою службою України функцій і повноважень Державної фіскальної служби України, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу України.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1; реорганізовано деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.
Згідно з Додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 до переліку територіальних органів Державної податкової служби, що утворюються, входить Офіс великих платників податків ДПС.
Згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби реорганізується шляхом приєднання до Офісу великих платників податків ДПС.
Пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби визначено територіальні органи Державної податкової служби правонаступниками майна, прав та обов`язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються згідно з пунктом 2 цієї постанови, у відповідних сферах діяльності.
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби з 05 серпня 2019 року перебуває в процесі припинення (т. 8 арк. спр. 189-193).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби 30 липня 2019 року проведена державна реєстрація створення юридичної особи Офісу великих платників податків ДПС, номер запису 10741020000086628 (т. 8 арк. спр. 194-199).
Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби, зокрема, Офіс великих платників податків ДПС.
Абзацами першим, третім-четвертим пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 893 Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби установлено, що територіальні органи Державної податкової служби, що ліквідуються відповідно до пункту 1 цієї постанови, продовжують здійснювати свої повноваження та функції до утворення Державною податковою службою територіальних органів згідно з абзацом четвертим пункту 3 цієї постанови та прийняття рішення про можливість забезпечення здійснення такими органами повноважень та функцій територіальних органів, що ліквідуються. Таке рішення приймається Державною податковою службою після здійснення заходів, пов`язаних із внесенням до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань даних про територіальні органи Державної податкової служби, що будуть утворені згідно з абзацом четвертим пункту 3 цієї постанови, як відокремлені підрозділи юридичної особи публічного права, затвердженням положень про них, структур, штатних розписів, кошторисів та заповненням 30 відсотків вакансій; права та обов`язки територіальних органів Державної податкової служби, що ліквідуються відповідно до пункту 1 цієї постанови, переходять Державній податковій службі та її територіальним органам у межах, визначених положеннями про Державну податкову службу та її територіальні органи.
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227, Державна податкова служба України (ДПС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
ДПС здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку її територіальні органи. ДПС та її територіальні органи є контролюючими органами (податковими органами, органами стягнення) (пункт 7 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227).
Наказом Державної податкової служби України від 30 вересня 2020 року № 529 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби утворено як відокремлені підрозділи Державної податкової служби територіальні органи, зокрема, Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (т. 8 арк. спр. 221).
Наказом Державної податкової служби України від 08 жовтня 2020 року № 556 Про ліквідацію територіальних органів ДПС ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби, зокрема, Офіс великих платників податків ДПС (т. 8 арк. спр. 222-224).
Відповідно до наказу Державної податкової служби України від 24 грудня 2020 року № 755 Про початок забезпечення здійснення територіальними органами ДПС повноважень та функцій розпочато з 01 січня 2021 року здійснення територіальними органами ДПС, утвореними як її відокремлені підрозділи згідно з наказом ДПС від 30 вересня 2020 року № 529 Про утворення територіальних органів Державної податкової служби, повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються відповідно до пункту 1 постанови № 893 (т. 8 арк. спр. 225).
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року Офіс великих платників податків ДПС (ідентифікаційний код 43141471) з 22 жовтня 2020 року перебуває в процесі припинення (т. 8 арк. спр. 194-199).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658) проведена 14 грудня 2020 року, номер запису 1000741030008085321 (т. 8 арк. спр. 200-201).
Частиною першою статті 21-1 Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI Про центральні органи виконавчої влади визначено, що територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, можуть утворюватися в межах граничної чисельності державних службовців та працівників відповідного центрального органу виконавчої влади і коштів, передбачених на утримання центрального органу виконавчої влади, ліквідовуватися, реорганізовуватися керівником відповідного центрального органу виконавчої влади як відокремлені підрозділи центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність такого центрального органу виконавчої влади.
Згідно з частиною другою статті 21-1 Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI Про центральні органи виконавчої влади територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, визначені частиною першою цієї статті, утворюються без статусу юридичної особи та є органами державної влади, можуть мати окремий баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк зі своїм найменуванням та із зображенням Державного Герба України.
Положення про територіальний орган як відокремлений підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, положення про територіальний орган як відокремлений підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, затверджуються керівником відповідного центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність такого центрального органу виконавчої влади (частина третя статті 21-1 Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI Про центральні органи виконавчої влади).
Відповідно до пункту 1 Положення про Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 12 листопада 2020 року № 643 Про затвердження положень про територіальні органи ДПС (далі - Положення), Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (далі - Міжрегіональне управління) є територіальним органом, утвореним на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України (далі - ДПС). Міжрегіональне управління забезпечує реалізацію повноважень ДПС у взаємовідносинах з великими та іншими платниками, які перебувають на обліку в цьому управлінні, і здійснює їх податкове супроводження. Міжрегіональне управління є правонаступником майна, прав та обов`язків Офісу великих платників податків ДПС (ЄДРПОУ 43141471) у відповідних сферах діяльності.
Згідно з пунктом 15 Положення Міжрегіональне управління утворюється без статусу юридичної особи та є органом державної влади, має окремий баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк зі своїм найменуванням та із зображенням Державного Герба України, є розпорядником бюджетних коштів (т. 8 арк. спр. 213, 214-220).
Отже, з 01 січня 2021 року відбулося фактичне (компетенційне) адміністративне правонаступництво, оскільки саме норми адміністративного права врегулювали умови та порядок передання компетенції від ліквідованого територіального органу ДПС як юридичної особи публічного права до територіального органу ДПС як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України.
Під публічним правонаступництвом у сфері управлінської діяльності органів державної влади слід розуміти повне або часткове передання (набуття) адміністративної компетенції одного суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) до іншого або внаслідок припинення первісного суб`єкта, або внаслідок повного чи часткового припинення його адміністративної компетенції; це вступ у чинні адміністративно - правові відносини нового суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) на місце суб`єкта, що або припинив своє існування або повністю чи частково позбувся адміністративної компетенції.
Перехід до Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658) як відокремленого підрозділу функцій і повноважень Офісу великих платників податків ДПС (ідентифікаційний код 43141471) як юридичної особи публічного права, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, є фактом публічного правонаступництва, а тому факт припинення (ліквідації) юридичної особи не є вирішальним.
Відповідно до частини першої статті 379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Відповідно до частини четвертої статті 379 КАС України положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Отже, враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне задовольнити заяву Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва та замінити боржника у виконавчому листі з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
Керуючись статтями 241, 243, 248, 256, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва про заміну боржника у виконавчому листі у справі № 360/394/19 за адміністративним позовом Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування податкового повідомлення-рішення задовольнити повністю.
Замінити боржника у виконавчому листі, виданому Луганським окружним адміністративним судом 01 квітня 2021 року у справі № 360/394/19, про стягнення на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок, з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658, місцезнаходження: 61052, Харківська область, м. Харків, вул. Благовіщенська, буд. 30).
Виконання виконавчого листа у справі № 360/394/19, виданого Луганським окружним адміністративним судом 01 квітня 2021 року, про стягнення на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Луганськгаз за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок, здійснювати з урахуванням даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
СуддяТ.І. Чернявська