ПЕРШИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 вересня 2021 року справа №360/394/19
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Перший апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Сіваченка І.В., суддів: Блохіна А.А., Міронової Г.М., секретар судового засідання Сізонов Є.С., за участі представника боржника Коробкової Х.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції апеляційну скаргу Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків на ухвалу Луганського окружного адміністративного суду від 08 липня 2021 року (повне судове рішення складено 08 липня 2021 року у м. Сєвєродонецьку) у справі № 360/394/19 (суддя в І інстанції Чернявська Т.І.) за позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби проскасування податкового повідомлення-рішення,
УСТАНОВИВ:
25 червня 2021 року Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва звернулось до суду з заявою про заміну боржника у виконавчому листі у справі № 360/394/19 за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» (далі АТ «Луганськгаз») до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування податкового повідомлення-рішення з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код 44131658).
В обґрунтування заяви зазначено, що в Управлінні Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва знаходиться на виконанні виконавчий лист Луганського окружного адміністративного суду від 01 квітня 2021 року по справі № 360/394/19 про стягнення коштів з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.
Виконати рішення суду за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби неможливо.
Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України шляхом реорганізації (через поділ) Державної фіскальної служби.
Згідно з пунктом 2 наведеної Постанови Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступниками прав та обов`язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.
Постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 утворено територіальні органи Державної податкової служби, в тому числі Офіс великих платників податків ДПС.
Зі змісту додатку 1 та додатку 2 до вказаної вище постанови вбачається, що створено Офіс великих платників податків ДПС, до якого шляхом реорганізації приєднується Офіс великих платників податків ДФС.
В подальшомупостановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року№ 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» (далі Постанова № 893) постановлено ліквідувати Офіс великих платників податків ДПС, який був правонаступником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.
Відповідно до абзацу третього пункту 2 Постанови № 893 права та обов`язки територіальних органів Державної податкової служби, що ліквідуються, переходять до Державної податкової служби та її територіальним органам у межах, визначених положенням про ДПС та її територіальні органи.
Згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (ідентифікаційний код ВП 44131658) (далі - Північне міжрегіональне управління) зареєстровано 30 вересня 2020 року.
З посиланням на статтю 379 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), заявник просив суд замінити боржника у виконавчому листі з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління, яке є ланцюговим та кінцевим правонаступником відповідача у справі.
Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 08 липня 2021 року заяву Управління Державної казначейської служби України у Печерському районім. Києва про заміну боржника у виконавчому листі у справі № 360/394/19 за адміністративним позовом АТ «Луганськгаз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування податкового повідомлення-рішення - задоволено.
Замінено боржника у виконавчому листі, виданому Луганським окружним адміністративним судом 01 квітня 2021 року у справі № 360/394/19, про стягнення на користь АТ«Луганськгаз» за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцятьтисяч двісті десять) гривень 00 копійок, з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658, місцезнаходження: 61052, Харківська область, м. Харків, вул. Благовіщенська, буд. 30).
Постановлено виконання виконавчого листа у справі № 360/394/19, виданого Луганським окружним адміністративним судом 01 квітня 2021 року, про стягнення на користь АТ«Луганськгаз» за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19 210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок, здійснювати з урахуванням даної ухвали.
Не погодившись з таким судовим рішенням, Північне міжрегіональне управління подало апеляційну скаргу, в якій просило скасувати ухвалу місцевого суду, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм процесуального права, та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні заяви про заміну боржника у виконавчому провадженні.
В обґрунтування апеляційної скарги зазначено, що відповідно до ч.1 ст.104 Цивільного кодексу України (далі ЦК України) юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників. Статтею 106 ЦК України передбачено, що злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи здійснюються за рішенням його учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, а у випадках, передбачених законом, - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.
Офіс великих платників податків ДПС на теперішній час не ліквідовано, перебуває в стані припинення, тому відсутні підстави для заміни боржника у виконавчому провадженні. Крім того, суд не перевірив на якій стадії перебуває виконання судового рішення, за яким відкрито виконавче провадження. Спірні відносини в межах питання заміни сторони виконавчого провадження, з урахуванням ПК України, не стосуються процедури адміністрування податків саме контролюючим органом та стосуються лише виконання рішення суду.
Крім того, апелянт вважає, що у розумінні ст.379 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у суду були відсутні підстави для заміни сторони виконавчого провадження, оскільки Північне міжрегіональне управління здійснює податкове супроводження позивача з 01.01.2021.
В судовому засіданні представник Північного міжрегіонального управління підтримав доводи апеляційної скарги та просив її задовольнити. Інші особи, які беруть участь у справі, у судове засідання не прибули, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання.
Відповідно до вимог ч. 1 та ч. 2 ст. 308 України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги. Суд апеляційної інстанції не обмежений доводами та вимогами апеляційної скарги, якщо під час розгляду справи буде встановлено порушення норм процесуального права, які є обов`язковою підставою для скасування рішення, або неправильне застосування норм матеріального права.
Суд апеляційної інстанції, заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм процесуального права, вважає за необхідне вимоги, викладені в апеляційній скарзі, залишити без задоволення, з наступних підстав
Судами першої інстанції встановлено, що рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 21 червня 2019 року у справі № 360/394/19, яке залишено без змін постановою Першого апеляційного адміністративного суду від 11 грудня 2019 року, адміністративний позов Акціонерного товариства«Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» до Офісу великих платників податків ДФС про скасування податкового повідомлення-рішення задоволено (т.8 а.с.73-87, 154-167):
- визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 30 жовтня 2018 року, яким Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз» збільшено суму грошового зобов`язання за платежем екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення на загальну суму 3614 499 (три мільйона шістсот чотирнадцять тисяч чотириста дев`яносто дев`ять) гривень 43 копійки, з них: 2891 599 (два мільйони вісімсот дев`яносто одна тисяча п`ятсот дев`яносто дев`ять) гривень 54 копійкиза податковими зобов`язаннями та 722 899 (сімсот двадцять дві тисячі вісімсот дев`яносто дев`ять) гривень 89 копійок за штрафними санкціями;
- стягнуто на користь АТ «Луганськгаз» за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судові витирати по сплаті судового збору у розмірі 19210 (дев`ятнадцятьтисяч двісті десять) гривень 00 копійок.
01 квітня 2021 року АТ«Луганськгаз» за рішенням від 21 червня 2019 року у справі № 360/394/19 видано виконавчий лист про стягнення на його користь за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 19 210 (дев`ятнадцять тисяч двісті десять) гривень 00 копійок, який відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2011 року № 845(у редакціїпостанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 45), перебуває на виконанні в Управлінні Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва (т.8 а.с.173, 179).
Листом від 10 лютого 2021 року № 130/9/28-10-13-00-44 Офіс великих платників податків ДПС повідомив Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва на його лист від 22 січня 2021 року № 05-17/582 «Щодо виконань рішень суду правонаступником», що відповідно до Постанови № 893та наказу Державної податкової служби України від 08 жовтня 2020 року № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» Офіс великих платників податків ДПС знаходиться в стадії ліквідації. Правонаступниками майна, прав та обов`язків Офісу великих платників податків ДПС у відповідних сферах діяльності є: Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків; Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків. Відповідно до положень про міжрегіональні управління ДПС вони забезпечують реалізацію повноважень ДПС у взаємовідносинах з великими та іншими платниками, які перебувають на обліку у відповідному управлінні, і здійснюють їх податкове супроводження (т.8 а.с.180).
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 08 липня 2021 року АТ «Луганськгаз» як платник податків та платник єдиного внеску перебуває на обліку в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків (т. 8 а.с.226-228).
Пунктом 1постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» (далі Постанова № 1200) утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу.
Абзацом другим пункту 2Постанови № 1200 установлено, що Державна податкова служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
Згідно з абзацом четвертим пункту 2 Постанови № 1200 Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступниками майна, прав та обов`язків реорганізованої Державної фіскальної служби у відповідних сферах діяльності.
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну податкову службу України, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227, Державна податкова служба України (ДПС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
21 серпня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 682-р «Питання Державної податкової служби», яким вирішено погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неїпостановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року№ 227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України»(Офіційний вісник України, 2019 р., № 26, ст. 900) функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Згідно з наказом Державної податкової служби України від 28 серпня 2019 року № 36«Про початок діяльності Державної податкової служби України» розпочато виконання Державною податковою службою України функцій і повноважень Державної фіскальної служби України, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу України.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» (далі Постанова № 537) утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1; реорганізовано деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.
Згідно з Додатком 1 до Постанови № 537 до переліку територіальних органів Державної податкової служби, що утворюються, входить Офіс великих платників податків ДПС.
Згідно з додатком 2 до Постанови № 537 Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби реорганізується шляхом приєднання до Офісу великих платників податків ДПС.
Пунктом 4Постанови № 537 визначено територіальні органи Державної податкової служби правонаступниками майна, прав та обов`язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються згідно з пунктом 2 цієїпостанови, у відповідних сферах діяльності.
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби з 05 серпня 2019 року перебуває в процесі припинення (т.8 а.с.189-193).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року на підставіПостанови № 537 30 липня 2019 року проведена державна реєстрація створення юридичної особи Офісу великих платників податків ДПС, номер запису 10741020000086628 (т.8 а.с.194-199).
Пунктом 1Постанови № 893 ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби, зокрема, Офіс великих платників податків ДПС.
Абзацами першим, третім-четвертим пункту 2 Постанови № 893 установлено, що територіальні органи Державної податкової служби, що ліквідуються відповідно до пункту 1 цієїпостанови, продовжують здійснювати свої повноваження та функції до утворення Державною податковою службою територіальних органів згідно з абзацом четвертим пункту 3 цієїпостановита прийняття рішення про можливість забезпечення здійснення такими органами повноважень та функцій територіальних органів, що ліквідуються. Таке рішення приймається Державною податковою службою після здійснення заходів, пов`язаних із внесенням до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань даних про територіальні органи Державної податкової служби, що будуть утворені згідно з абзацом четвертим пункту 3 цієїпостанови, як відокремлені підрозділи юридичної особи публічного права, затвердженням положень про них, структур, штатних розписів, кошторисів та заповненням 30 відсотків вакансій; права та обов`язки територіальних органів Державної податкової служби, що ліквідуються відповідно до пункту 1 цієїпостанови, переходять Державній податковій службі та її територіальним органам у межах, визначених положеннями про Державну податкову службу та її територіальні органи.
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227, Державна податкова служба України (ДПС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
ДПС здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку її територіальні органи. ДПС та її територіальні органи є контролюючими органами (податковими органами, органами стягнення) (пункт 7 Положення про Державну податкову службу України, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 227).
Наказом Державної податкової служби України від 30 вересня 2020 рок № 529«Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» утворено як відокремлені підрозділи Державної податкової служби територіальні органи, зокрема, Північне міжрегіональне управління (т.8 а.с.221).
Наказом Державної податкової служби України від 08 жовтня 2020 року № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС»ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби, зокрема, Офіс великих платників податків ДПС (т. 8 а.с.222-224).
Відповідно до наказу Державної податкової служби України від 24 грудня 2020 року № 755 «Про початок забезпечення здійснення територіальними органами ДПС повноважень та функцій» розпочато з 01 січня 2021 року здійснення територіальними органами ДПС, утвореними як її відокремлені підрозділи згідно з наказом ДПС від 30 вересня 2020 року№ 529 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби, повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються відповідно до пункту 1 постанови № 893» (т.8 а.с.225).
Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року Офіс великих платників податків ДПС (ідентифікаційний код 43141471) з 22 жовтня 2020 року перебуває в процесі припинення (т.8 а с.194-199).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 червня 2021 року державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи Північного міжрегіонального управління (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658) проведена 14 грудня 2020 року, номер запису 1000741030008085321 (т.8 а.с.200-201).
Частиною першоюстатті 21-1 Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI «Про центральні органи виконавчої влади» (далі Закон № 3166-VI) визначено, що територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, можуть утворюватися в межах граничної чисельності державних службовців та працівників відповідного центрального органу виконавчої влади і коштів, передбачених на утримання центрального органу виконавчої влади, ліквідовуватися, реорганізовуватися керівником відповідного центрального органу виконавчої влади як відокремлені підрозділи центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність такого центрального органу виконавчої влади.
Згідно з частиною другоюстатті 21-1 Закону № 3166-VI територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, визначені частиною першою цієї статті, утворюються без статусу юридичної особи та є органами державної влади, можуть мати окремий баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк зі своїм найменуванням та із зображенням Державного Герба України.
Положення про територіальний орган як відокремлений підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, положення про територіальний орган як відокремлений підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, затверджуються керівником відповідного центрального органу виконавчої влади за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність такого центрального органу виконавчої влади (частина третястатті 21-1 Закону № 3166-VI).
Відповідно до пункту 1 Положення про Північне міжрегіональне управління, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 12 листопада 2020 року № 643 «Про затвердження положень про територіальні органи ДПС»(далі - Положення), Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (далі - Міжрегіональне управління) є територіальним органом, утвореним на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України (далі - ДПС).
Міжрегіональне управління забезпечує реалізацію повноважень ДПС у взаємовідносинах з великими та іншими платниками, які перебувають на обліку в цьому управлінні, і здійснює їх податкове супроводження. Міжрегіональне управління є правонаступником майна, прав та обов`язків Офісу великих платників податків ДПС (ЄДРПОУ 43141471) у відповідних сферах діяльності.
Згідно з пунктом 15 Положення Міжрегіональне управління утворюється без статусу юридичної особи та є органом державної влади, має окремий баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк зі своїм найменуванням та із зображенням Державного Герба України, є розпорядником бюджетних коштів (т. 8 а.с.213, 214-220).
Отже, з 01 січня 2021 року відбулося фактичне (компетенційне) адміністративне правонаступництво, оскільки саме норми адміністративного права врегулювали умови та порядок передання компетенції від ліквідованого територіального органу ДПС як юридичної особи публічного права до територіального органу ДПС як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України.
Під публічним правонаступництвом у сфері управлінської діяльності органів державної влади слід розуміти повне або часткове передання (набуття) адміністративної компетенції одного суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) до іншого або внаслідок припинення первісного суб`єкта, або внаслідок повного чи часткового припинення його адміністративної компетенції; це вступ у чинні адміністративно - правові відносини нового суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) на місце суб`єкта, що або припинив своє існування або повністю чи частково позбувся адміністративної компетенції.
Перехід до Північного міжрегіонального управління (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44131658) як відокремленого підрозділу функцій і повноважень Офісу великих платників податків ДПС (ідентифікаційний код 43141471) як юридичної особи публічного права, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, є фактом публічного правонаступництва, а тому факт припинення (ліквідації) юридичної особи не є вирішальним.
Відповідно до частини першоїстатті 379 КАС Україниу разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Відповідно до частини четвертоїстатті 379 КАС Україниположення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Отже, враховуючи вищевикладене, місцевий суд дійшов правильного висновку про наявність підстав для задоволення заяви Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва та заміни боржника у виконавчому листі з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на Північне міжрегіональне управління.
Зважаючи на наведене, судова колегія дійшла висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, та ухвалено судове рішення з додержанням норм процесуального права.
Доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, тому вона підлягає залишенню без задоволення, а ухвала суду першої інстанції без змін.
Керуючись статями 236, 291, 308, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 328, 329, 331 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків залишити без задоволення.
Ухвалу Луганського окружного адміністративного суду від 08 липня 2021 року у справі № 360/394/19 залишити без змін.
Повне судове рішення 27 вересня 2021 року.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення в порядку, передбаченомустаттею 328 Кодексу адміністративного судочинства України.
Колегія суддівІ. В. Сіваченко
А. А. Блохін
Г. М. Міронова