Справа № 1-7/07
Провадження № 1-в/484/269/16
ПОСТАНОВА
Іменем України
28 листопада 2016 року Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайську подання начальника Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Криве Озеро, громадянина України, не працюючого, не одруженого, мешканця АДРЕСА_1 , раніше судимого:
- 03.05.2007 р.Кривоозерським районним судом Миколаївської області за ст. 186 ч. 2, ст. 71 КК України до 3 років 6 місяців позбавлення волі.
- 03.05.2010 р. Врадіївським районним судом Миколаївської області за ч. 2 ст. 185, ст. 71 КК України до 1 року позбавлення волі
- 23.10.2012 року Первомайським міськрайонним судом Миколаївської області за ст. 185 ч. 3 КК України до 3 років позбавлення волі, звільнений 26.10.2015 року по відбуттю строку покарання, -
ВСТАНОВИВ:
Начальник Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 , який після звільнення з місць позбавлення волі перебуває на обліку в поліції як особа, формально підпадаюча під адміністративний нагляд, яка неодноразово попереджалася працівниками Первомайського МВ УМВС про припинення ведення антигромадського способу життя, однак на шлях виправлення не став, систематично вчиняє адміністративні правопорушення.
Зокрема, 30.04.2016 р. ОСОБА_4 постановою начальника Первомайського ВП ГУНП ОСОБА_3 , притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. ч. 1 ст. 178 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді попередження.
24.08.2016 р. ОСОБА_4 постановою Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді 30 годин громадських робіт.
Також неодноразово ОСОБА_4 оголошувалися попередження про припинення ведення антигромадського способу життя і можливість встановлення адміннагляду.
Приймаючи до уваги, що ОСОБА_4 не бажає стати на шлях виправлення, систематично порушує громадський порядок, вчинив ряд правопорушень; враховуючи, що на теперішній час існує необхідність у здійсненні контролю за його поведінкою по недопущенню з його боку протиправних дій, керуючись Законом України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", просить вирішити питання про встановлення ОСОБА_4 адміністративного нагляду терміном на один рік з наступними обмеженнями: заборонити вихід з будинку за місцем проживання з 22.00 год. до 06.00 год. наступного дня; заборонити перебування у ресторанах, кафе та інших місцях, де продаються спиртні напої на розлив; заборонити виїзд в особистих справах за межі Первомайського р-ну Миколаївської області без дозволу начальника Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області.
За місцем проживання ОСОБА_4 характеризується негативно.
Дослідивши матеріали, вислухавши пояснення представника Первомайського ВП ГУНП, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.
ОСОБА_4 , будучи раніше неодноразово судимий і після звільнення з місць позбавлення волі, незважаючи на попередження працівника поліції, систематично порушував громадський порядок, за що притягувався до адміністративної відповідальності. ОСОБА_4 було неодноразово попереджено про те, що відносно нього може бути встановлено адміністративний нагляд, однак таке попередження на його поведінку не вплинуло.
Згідно до ст. 3 п. в Закону України Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі, адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Виходячи з наведеного, вислухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що подання начальника Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 обґрунтоване, не суперечить закону, а тому підлягає задоволенню в силу ст. ст. 3 п. в, 6, 10 Закону України від 01.12.1994 р. Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі.
Керуючись ст. 5 Закону України Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Встановити відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Криве Озеро, мешканця АДРЕСА_1 , адміністративний нагляд строком на 1 (один) рік та застосувати до нього наступні обмеження:
1) заборонити вихід з будинку за місцем проживання з 22.00 год. до 06.00 год. наступного дня;
2) заборонити перебувати в ресторанах, кафе та інших місцях, де продаються спиртні напої на розлив;
3) заборонити виїзд в особистих справах за межі м. Первомайська Миколаївської області без дозволу начальника Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області протягом 7 діб з дня її проголошення.
СУДДЯ: